Oyun sunucusu

Hızlı pinglere sahip yüksek kaliteli oyun sunucuları

Oyun Server Kurma

Hemen size ait oyun server’ınızı kurup anında teslim alabilirsiniz.

Slot Sınırı Yok

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, kontrol tamamen sizde!

Yüksek Performans

Server olarak en güçlü donanımlar kullanılmaktadır. Oyun Serverlarında lagsız bir oyun için tercih ediliyoruz..

DDoS Koruması

Yurt dışı ve içi DDoS korumamız sayesinde oyun serverlarınız tüm saldırılara karşı güvendedir.

Oyun Başlayan fiyat Sipariş
Minecraft 35₺ Tüm paketleri görüntülemek için
Oyun Başlayan fiyat Sipariş
Unturned 35₺ Tüm paketleri görüntülemek için

Ücretsiz plugin paketi ve ücretsiz kurulum ile size destek vermeye devam ediyoruz!

Unturned Popüler Hizmetlerimizi Göz atabilirsiniz

Unturned Popüler Paket 1

Slot (Sınırısız)

4 GB Ram

4 Cpu

Intel® Xeon® E5-2690v2 3 GHZ İşlemci

30 GB SSD

Gelişmis DDoS Koruması

1 GBit internet Hızı

Unturned Popüler Paket 2

Slot (Sınırısız)

6 GB Ram

4 Cpu

Intel® Xeon® E5-2690v2 3 GHZ İşlemci

40 GB SSD

Gelişmis DDoS Koruması

1 GBit internet Hızı

Unturned Popüler Paket 3

Slot (Sınırısız)

8 GB Ram

4 Cpu

Intel® Xeon® E5-2690v2 3 GHZ İşlemci

50 GB SSD

Gelişmis DDoS Koruması

1 GBit internet Hızı

Oyun Sunucu Kiralama Sektöründe neden Lider olduğumuzu öğrenmek istermisin

Sizler için özenle hazırladığımız plugin paketleri sayesinde ,Profesyonel teknik destek ekibimiz ile 7/24 saat müşterilerimizin yanında olduğumuz için , Yüksek performanslı Sunucular verdiğimiz ve sizi düşünerek en düşük maaliyete sattığımız için

Daha Güçlü Web Siteleri için Sanal Sunucular

Web sitelerinizin daha güçlü bir şekilde yüksek performansla yönetilmesini ve kontrol edilmesini sağlamak için Single Hosting firması olarak sunucu hizmetlerinde sektörün en iyi avantajlarını sizlerle buluşturuyoruz. Web sitelerinizin kapasitelerinin getirmiş olduğu ihtiyaçlara bağlı olarak kaynak ekleme ve çıkarma yapabilir, tüm bu süreçlerin çok kısa bir sürede gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz. Bütün taleplerinize anında cevap verecek olan müşteri temsilcilerimiz sizleri detaylı olarak bilgilendirmektedir. Firmamızdan ilk kez sanal sunucu hizmeti alacak olan müşterilerimizin siparişlerini vermesinin ardından 5 ile 10 dakikalık bir süre içinde tüm kurulum ve konfigürasyonları yaparak sunucular sizlere teslim edilmektedir.

Güçlü Altyapıyla Kurumsal Destek

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısı kurumsal ve yedekli sunucularla desteklenerek sizlere ulaşır. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir. Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini size verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Kurumsal hizmetlerimizde güvenlikten taviz vermemek adına sanal sunucu için SATA diskleri kesinlikle tercih etmemekteyiz. 32bit uygulamaları da çalıştırabileceğiniz sunucularımızda Windows 2016 ve Linux işletim sistemlerinin yüksek performanslı 64bit versiyonları kullanılır.

Yüksek Hızlı ve Kesintisiz İnternet Erişimi

Sunucularda ve depolama alanlarında olduğu gibi Single Hosting çatısı altında ağ bağlantıları için de tarafınıza en üstün performansa sahip donanımlarla ulaşılır. Her bir sanal sunucu kendisi için ayrılmış olan anlık 100 mbit bağlantı hızı sayesinde en iyi internet deneyimine sahip olur. Yurt içinden sağlanan bu erişim olanakları aynı zamanda en hızlı internet deneyimini de sunar. İnternetin hızlı olmasındaki en büyük pay sunucularımızı Türkiye’nin metro hattı üzerinde bulundurmamızdan ve son teknoloji alt yapımızdan gelir. Özellikle Fiber internet bağlantılarının merkezi olan bu tür alanlarda internet erişimi ile ilgili en yüksek performans alınır. Özenle korunmakta olan sunucuların bulunduğu alanların güvenliğini de sunucu hizmetleri dahilinde size garanti ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgili bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorularınızı Gönderin
Sanal sunucunuzu işletim sisteminize göre Linux tabanlı ise PuTTY, windows tabanlı bir sistem ise Uzak Masaüstü üzerinden bağlanarak 7/24 yönetebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden kontrol panelinizden sunucunuz aç, kapat yapabilir ve dilediğiniz zaman sunucunuza format atabilirsiniz.DDOS Korumanız İyi mi?
Gerçek DDOS koruması ile sunucularınız güven altında. Gelişmiş TCP / UDP korumamız ile uygulama veya oyunlarınızda Layer 3 ve 4 seviyesinde %99 koruma sağlamaktayız. Web siteleriniz için Layer 7 seviyesinde HTTP Flood koruması sağlamaktayız.
SSD VDS Altyapılarında Ubuntu, Debian, CentOS ve tüm türevleriyle Linux VDS Sunucu desteklenmektedir. Windows VDS tarafında ise Windows 2008R2, Windows 2012R2, Windows 2016 ve Windows 2019, desteklediğimiz işletim sistemleri arasındadır.
Tüm Bulut altyapılarında KVM ile sanallaştırma gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede tüm Virtual Dedicated Server lar arasında tam bir izolasyon sağlanmakta ve sunucu kaynakları %100 olarak sunucular arasında paylaştırılabilmektedir. Bir tür size özel sunucu bilgisayar tanımlanmaktadır.
VDS Sunucu sistem mühendislerimiz tarafından 1 ila 8 saat içerisinde tüm kurulum ve optimizasyonlar gerçekleştirilerek vds server hizmeti teslim edilir.
VDS (Virtual Dedicated Server) fiziksel sunucular üzerinde sanallaştırma teknolojisi kullanılarak elde edilen sunucu sistemidir. Bu yöntem diğer sanallaştırma teknolojilerine göre daha performanslı ve güvenlidir. Ana sunucudan atanan RAM, CPU ve disk gibi kaynaklar gerçek sınırlar içerisindedir. Bir kullanıcıya atanan kaynaklar, sunucu üzerindeki fiziksel kaynaklar üzerinden de ayrılır. Böylece size atanmış olan kaynaklar başka bir kullanıcı tarafından kullanılamaz. Örneğin sunucunuzu 8 GB ram ile yapılandırdığınızda, sisteminiz kullanmadığında bile 8 GB RAM tamamen size atanır ve sistemden düşer. Diğer sistemlerde ise atanan kaynaklar boş ise farklı bir kullanıcı tarafından kullanılabildiği için sistem yoğunlunda toplamda herkesin hizmeti yavaşlar.

Powered by WHMCompleteSolution

Copyright © 2018 - 2020 - Single-hosting.com - All Rights Reserved.