Kaliteli Web Hosting

En İyi Performanslı Hosting Hizmeti

Güçlü ve SınırsızHosting Hizmeti

Web Hosting paketlerimizi inceleyerek, kişisel ve kurumsal projeleriniz için özel olarak optimize edilmiş, ücretsiz taşıma, ışık hızında ve yüksek performanslı hosting hizmetini kaçırmayın!

Üst Düzey Hosting

15.00

1 AYLIK

Sipariş et
  • 3GB Disk Alanı
  • SINIRSIZ Aylık trafik
  • cPanel Dahil

Profesyonel Seviyede Web Hosting

"Üst Düzey Paket'in" bütün özelliklerini görüntülemek için ana sayfaya ziyaret edebilir

Karmaşık, yüksek trafikli siteler için ideal.

Bu pakete ücretsiz CMS kurulumu dahildir

İçerik Yönetim Sistemi Dostu

Bu paket Word Press ve Joomla gibi popüler içerik yönetim sistemlerini destekleyebilir.

Bu pakette görülmeyen Ek Özellikler

Paylaşılan barındırma planımız, web sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak aşağıdaki harika özellikleri içerir

SınırsızEmail Hesapları

SınırsızWeb Sayfası

SınırsızFTP Hesapları

SınırsızVeritabanları

Hostingimizin desteklediği yazılımlar aşağıdakilerdir

WordPress, GPL lisanslı, PHP ve MySQL kullanılarak yazılmış bir kişisel yayın sistemidir. B2/cafelog projesinin resmi devamı kabul edilir. Wordpress bir CMS'dir

Joomla!, PHP ve MySQL ile MVC olarak geliştrilimiş açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir. Kaliteli arayüzü ve gelişmiş içerik yönetim mantığı ile dünyada çokça tercih edilir.

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

İngilizceden çevrilmiştir-concrete5, World Wide Web'de ve intranet'te içerik yayınlamak için açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir. concrete5, en az teknik beceriye sahip kullanıcılar için kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Kullanıcıların site içeriğini doğrudan sayfadan düzenlemelerini sağlar.

phpBB, popüler ve açık kaynak kodlu internet forum yazılımıdır. PHP programlama dili ile yazılmıştır; "phpBB" ismi "PHP Bulletin Board" ın kısaltılmış halidir. phpBB'nin bazı özellikleri: Özelleştirilebilir stil sistemi sayesinde, yazılımdaki renk ve görsel arayüz değiştirilebilir

MyBulletinBoard PHP ile yazılmış, MySQL veritabanı ile kullanılan eklentiler ile geliştirilebilen ücretsiz bir forum sistemidir.

osTicket açık kaynak, web tabanlı kolay kullanıma sahip kullanıcılarınız için bir ticket (Destek) sistemidir. ... osTicket destek sistemi için sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Magento, açık kaynaklı ve özgür bir e-ticaret web uygulamasıdır. İlk sürümü 31 Mart 2008 tarihinde duyurulan Magento, binlerce çözüm ortağı tarafından desteklenen ve Dünya çapında 150.000'den fazla işletme tarafından kullanılan bir açık kaynak kodlu e-ticaret platformudur.

bbPress, WordPress’in üzerine kurulmuş ücretsiz, açık kaynaklı bir forum yazılımıdır. WordPress destekli bir web sitesinde bir WordPress eklentisi olarak yüklenebilir.

Paylaşılan planımızın Teknik Özellikleri hakkında bilgi edinin

Paylaşılan hosting paketimiz, aşağıda bulunabilecek çok çeşitli ek özellikler içerir

Web Hosting Özellikleri

99.9% Uptime Garantisi

Esnek, Kullanımı Kolay Kontrol Paneli

Müşterilerimiz İçin Her Zaman Son Teknolojik Alt Yapıyı ve Donanımları Kullanıyoruz. Performanslı Donanımlara Sahip Olan Serverlarımız Sayesinde Sizlerde Sitelerinizde Hızı ve Performansı Fark Edeceksiniz.

Her Hosting Planında Ücretsiz

100'den fazla şablon ve resim içeren Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

Ücretsiz Web Sitesi Transferi, Alan Adı Transferi, MYSQL Transferi, Script Transferi

Birkaç tıklama ile hesabınıza 400'den fazla ücretsiz komut dosyası yüklenebilir

cPanel Kontrol Panel

En son sürüm cPanel Kontrol Paneli

Parola Korumalı Dizinler ve Özel Hata Sayfaları

Anında Alışveriş Sepetleri, Bloglar, Portallar, Forumlar, Sayaçlar ve Formmail

Programlama ve Veritabanları

PhpMyAdmin Erişimi ile Sınırsız MySQL Veri Tabanı

PhpMyAdmin Erişimi ile Sınırsız MySQL Veri Tabanı

Programlama Dilleri: CGI, Fast CGI, PHP 5, Ruby on Rails, Perl, Python, SSL

Web sitenizi barındırmak için neden Single Host kullanmalısınız?

Hosting paketlerinin tamamında 3 aylık satın alırsanız çok büyük indirimler kaparsınız, bu fırsatı kaçırmayın derim !

Yüksek Performans

SSD Disk + yeni nesil Intel Xeon E5 26xx serisi işlemler ve üst seviye koruma paketleri SingleHosting ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. En yeni teknolojiler ile sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda seçeceğiniz paketlerimiz ile siz de singlehosting.tk kalitesi ile tanışın. Ayrıca tüm hosting paketlerinde ücretsiz yurtdışı DDoS koruma sağlanmıştır

Performanslı E-Posta Hizmeti

Her Eposta hesabında 100MB*1 eposta kotası ve gelişmiş spam filtreleme özelliği mevcuttur. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.

Uzman Olmanıza Gerek Yok

Firmanıza ya da adınıza ait bir web sitesi olması için uzman olmanıza gerek yok. Doğru çözümlerle alan adınızı alıp bir alan adınıza ait eposta ve websitesine hemen sahip olabilirsiniz. Bireysel paketlerimiz başlamak için en iyi çözümdür.

Destek

Her Hosting paketi için ayrı bir destek çalışanımız bulunmaktadır. Bu sayede hosting desteği istediğinizde karşınızda size server konusunda yardımcı olacak uzman bir kişi bulacaksınız.

Web Hosting'de Sektöründe neden Lider olduğumuzu öğrenmek istermisin

Profesyonel teknik destek ekibimiz ile 7/24 saat müşterilerimizin yanında olduğumuz , Yüksek performanslı Sunucular verdiğimiz ve sizi düşünerek en düşük maaliyete sattığımız için

Daha Güçlü Web Siteleri için Sanal Sunucular

Web sitelerinizin daha güçlü bir şekilde yüksek performansla yönetilmesini ve kontrol edilmesini sağlamak için Single Hosting firması olarak sunucu hizmetlerinde sektörün en iyi avantajlarını sizlerle buluşturuyoruz. Web sitelerinizin kapasitelerinin getirmiş olduğu ihtiyaçlara bağlı olarak kaynak ekleme ve çıkarma yapabilir, tüm bu süreçlerin çok kısa bir sürede gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz. Bütün taleplerinize anında cevap verecek olan müşteri temsilcilerimiz sizleri detaylı olarak bilgilendirmektedir. Firmamızdan ilk kez sanal sunucu hizmeti alacak olan müşterilerimizin siparişlerini vermesinin ardından 5 ile 10 dakikalık bir süre içinde tüm kurulum ve konfigürasyonları yaparak sunucular sizlere teslim edilmektedir.

Güçlü Altyapıyla Kurumsal Destek

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısı kurumsal ve yedekli sunucularla desteklenerek sizlere ulaşır. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir. Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini size verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Kurumsal hizmetlerimizde güvenlikten taviz vermemek adına sanal sunucu için SATA diskleri kesinlikle tercih etmemekteyiz. 32bit uygulamaları da çalıştırabileceğiniz sunucularımızda Windows 2016 ve Linux işletim sistemlerinin yüksek performanslı 64bit versiyonları kullanılır.

Yüksek Hızlı ve Kesintisiz İnternet Erişimi

Sunucularda ve depolama alanlarında olduğu gibi Single Hosting çatısı altında ağ bağlantıları için de tarafınıza en üstün performansa sahip donanımlarla ulaşılır. Her bir sanal sunucu kendisi için ayrılmış olan anlık 100 mbit bağlantı hızı sayesinde en iyi internet deneyimine sahip olur. Yurt içinden sağlanan bu erişim olanakları aynı zamanda en hızlı internet deneyimini de sunar. İnternetin hızlı olmasındaki en büyük pay sunucularımızı Türkiye’nin metro hattı üzerinde bulundurmamızdan ve son teknoloji alt yapımızdan gelir. Özellikle Fiber internet bağlantılarının merkezi olan bu tür alanlarda internet erişimi ile ilgili en yüksek performans alınır. Özenle korunmakta olan sunucuların bulunduğu alanların güvenliğini de sunucu hizmetleri dahilinde size garanti ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgili bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorularınızı Gönderin
Sanal sunucunuzu işletim sisteminize göre Linux tabanlı ise PuTTY, windows tabanlı bir sistem ise Uzak Masaüstü üzerinden bağlanarak 7/24 yönetebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden kontrol panelinizden sunucunuz aç, kapat yapabilir ve dilediğiniz zaman sunucunuza format atabilirsiniz.DDOS Korumanız İyi mi?
Gerçek DDOS koruması ile sunucularınız güven altında. Gelişmiş TCP / UDP korumamız ile uygulama veya oyunlarınızda Layer 3 ve 4 seviyesinde %99 koruma sağlamaktayız. Web siteleriniz için Layer 7 seviyesinde HTTP Flood koruması sağlamaktayız.
SSD VDS Altyapılarında Ubuntu, Debian, CentOS ve tüm türevleriyle Linux VDS Sunucu desteklenmektedir. Windows VDS tarafında ise Windows 2008R2, Windows 2012R2, Windows 2016 ve Windows 2019, desteklediğimiz işletim sistemleri arasındadır.
Tüm Bulut altyapılarında KVM ile sanallaştırma gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede tüm Virtual Dedicated Server lar arasında tam bir izolasyon sağlanmakta ve sunucu kaynakları %100 olarak sunucular arasında paylaştırılabilmektedir. Bir tür size özel sunucu bilgisayar tanımlanmaktadır.
VDS Sunucu sistem mühendislerimiz tarafından 1 ila 8 saat içerisinde tüm kurulum ve optimizasyonlar gerçekleştirilerek vds server hizmeti teslim edilir.
VDS (Virtual Dedicated Server) fiziksel sunucular üzerinde sanallaştırma teknolojisi kullanılarak elde edilen sunucu sistemidir. Bu yöntem diğer sanallaştırma teknolojilerine göre daha performanslı ve güvenlidir. Ana sunucudan atanan RAM, CPU ve disk gibi kaynaklar gerçek sınırlar içerisindedir. Bir kullanıcıya atanan kaynaklar, sunucu üzerindeki fiziksel kaynaklar üzerinden de ayrılır. Böylece size atanmış olan kaynaklar başka bir kullanıcı tarafından kullanılamaz. Örneğin sunucunuzu 8 GB ram ile yapılandırdığınızda, sisteminiz kullanmadığında bile 8 GB RAM tamamen size atanır ve sistemden düşer. Diğer sistemlerde ise atanan kaynaklar boş ise farklı bir kullanıcı tarafından kullanılabildiği için sistem yoğunlunda toplamda herkesin hizmeti yavaşlar.

Powered by WHMCompleteSolution

Copyright © 2018 - 2020 - Single-hosting.com - All Rights Reserved.